top of page
Nevíte kam s dětmi v Praze?
Hledáte zajímavé akce pro děti či zábavu pro celou rodinu?


Přijďte navštívit úžasný svět ze stavebnice LEGO. Čekají na vás velkolepé výstavní exponáty i zábavná herní stanoviště!
Stavebnice LEGO spojuje napříč generacemi a tak není divu, že se u nás zabaví všechny věkové kategorie. 

„U NÁS SI STAVÍ I DOSPĚLÍ!“
WhatsApp Image 2022-12-14 at 18.04.34.jpeg
V LEGO herně se můžete těšit na:
 
stavění robotů, střílení na terče, výstavbu budov do LEGO města, závodění s autíčky vlastní tvorby na dráze s padací závorou, tvoření LEGO filmů ve třech různých filmových kulisách, ovládání propracovaného LEGO TECHNIC bagru, stavbu kouzelných hradů, zámků, stromů, tajemných jeskyní
a mnoho dalších stavitelských výzev...
Pro všechny nadšence a obdivovatele stavebnice LEGO® máme připravených několik výstavních exponátů. Mezi kterými naleznete například středověký model o legendě Robina Hooda vytvořený pomocí nejmodernějších a náročných stavebních technik. Pirátské dioráma se zátokou mrtvého může, kde vrcholí bitva dvou lodí či honba za pokladem.
WhatsApp Image 2022-12-14 at 18.02.22.jpeg
... také můžete projít nástupištěm 9 a 3/4, nahlédnout do komnaty hradu, prohlédnout si Příčnou ulici či model samotného Bradavického hradu s výškou věže 187 cm.
... nebo třeba navštívit unikátní "Město, které nikdy nespí!" Kde se střídá každých patnáct minut den s nocí.  Velikost výstavního exponátu je necelých 8 m2

Ať už nás navštívíte pro zábavu s rodinou, z nostalgie, nebo jako LEGO nadšenci, tak věříme, že si u nás strávený čas patřičně užijete.

Těšíme se na vás, 

BRICK CORNER team.

bottom of page